Ny bruger?  
  
Glemt password?  
 
Log ind   
Søg


 

AMP Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter efter
Viser 1-60 af 75 produkter 1 2 Næste
KOMPONENT TILBEHØR
 = På lager
 = Ikke på lager
AMP PIGTAIL MM SC 50MY OM3 2M.
AMP PIGTAIL MM SC 50MY OM3 2M.
Varenummer: 6536555-2
Type: Other
På lager
AMP SPLIDSEKA.FOSC-500AA-TRAY-L24WW02
AMP SPLIDSEKA.FOSC-500AA-TRAY-L24WW02
Varenummer: 1671281-1
Type: Other
På lager
AMP 8052351 ML patchmodule (MOQ 50 pcs) - 01 New
AMP 8052351 ML patchmodule (MOQ 50 pcs) - 01 New
Varenummer: 1-1671337-2
På lager
NETVÆRKSTILBEHØR
AMP Modular jack walloutlet 1 port white
AMP Modular jack walloutlet 1 port white
Varenummer: 1116697-3
På lager
AMP Quick-fit modul for 6xSTP SL connector
AMP Quick-fit modul for 6xSTP SL connector
Varenummer: 2111093-1
På lager
AMP KONNEKTOR KAT6A STANDARD UDEN STØVLÅG
AMP KONNEKTOR KAT6A STANDARD UDEN STØVLÅG
Varenummer: 2153001-1
Produkt: Cable Components
På lager
AMP RECORDsplice RPI-SA-100 10 stk
AMP RECORDsplice RPI-SA-100 10 stk
Varenummer: CB8020-000
På lager
AMP Dataudtag office box 4 port
For AMP keystone konnektor
Farve: hvid
AMP Dataudtag office box 4 port For AMP keystone konnektor Farve: hvid
Varenummer: 1-1933671-3
Produkt: Cable Components
På lager
AMP Sigma-Link lampe
AMP Sigma-Link lampe
Varenummer: 1-1671330-1
På lager
AMP Splidsesøm pakke med 100 stk.
AMP Splidsesøm pakke med 100 stk.
Varenummer: 657054-000
På lager
AMP patchpanel 24 port
AMP patchpanel 24 port
Varenummer: 1391819
Produkt: Patch Panel
På lager
AMP Quick-fit modul 6xSC Duplex OS2 SM
AMP Quick-fit modul 6xSC Duplex OS2 SM
Varenummer: 1671201-1
Produkt: Diverse
På lager
AMP Quick-fit modul 6xSC OM3 MM
AMP Quick-fit modul 6xSC OM3 MM
Varenummer: 1671201-3
Produkt: Diverse
På lager
AMP 3153269 Bracket for 19 cabinet (MOQ 10pcs) - 01 New
AMP 3153269 Bracket for 19 cabinet (MOQ 10pcs) - 01 New
Varenummer: 1711685-1
På lager
AMP Quick-fit modul 6xLC Duplex OS2 SM
AMP Quick-fit modul 6xLC Duplex OS2 SM
Varenummer: 1671196-1
Produkt: Diverse
På lager
AMP Quick-fit modul 6xLC Duplex OM3 MM
AMP Quick-fit modul 6xLC Duplex OM3 MM
Varenummer: 1671196-3
Produkt: Diverse
På lager
AMP FIBERBOX T 24X LC DUPL. 1HE
AMP FIBERBOX T 24X LC DUPL. 1HE
Varenummer: 1671000-8
Produkt: Patch Panel
På lager
AMP Patch Panel 1U 24 ports UTP incl connectors
AMP Patch Panel 1U 24 ports UTP incl connectors
Varenummer: 1479154-2
Produkt: Patch Panel
På lager
AMP Quick-fit modul 6xMPO OS2 SM
AMP Quick-fit modul 6xMPO OS2 SM
Varenummer: 1671200-1
Produkt: Diverse
På lager
AMP MPO to 12xLC Quick-fit cassette OS2 Straight
AMP MPO to 12xLC Quick-fit cassette OS2 Straight
Varenummer: 1671205-4
Produkt: Diverse
På lager
AMP AMPTRAC Patchpanel Hi-D 4x6 slot STP loaded
AMP AMPTRAC Patchpanel Hi-D 4x6 slot STP loaded
Varenummer: 1-1671136-2
Produkt: Patch Panel
På lager
AMP AMPTRAC MPO kass. 6xLC Duplex OS2 Lige
AMP AMPTRAC MPO kass. 6xLC Duplex OS2 Lige
Varenummer: 0-1671209-3
Produkt: Diverse
På lager
AMP MPO to 24xLC Quickfit kassette, OS2 Flipped
AMP MPO to 24xLC Quickfit kassette, OS2 Flipped
Varenummer: 1-1671206-4
Produkt: Diverse
På lager
VIDEOTILBEHØR
AMP AMPTRAC Analyzer HD Scanning Module 24 ports
AMP AMPTRAC Analyzer HD Scanning Module 24 ports
Varenummer: 1-1591363-0
Type: Andet tilbehør
På lager
KABLER
AMP Patchkabel Cat5E UTP LSZH Gul 1m
AMP Patchkabel Cat5E UTP LSZH Gul 1m
Varenummer: 1711037-1
Type: Cat5
På lager
AMP SL Series 110 Connect Cat5E UTP Black
AMP SL Series 110 Connect Cat5E UTP Black
Varenummer: 1375191-2
Type: Cat5
På lager
AMP Pigtail LC 50/125µm OM3 MM semi tight 2m
AMP Pigtail LC 50/125µm OM3 MM semi tight 2m
Varenummer: 0-6536966-2
Type: Fiber
På lager
AMP Cat. 6 U/UTP Patch Cord LSZH Grey 3 m - 01 New - 1YM
AMP Cat. 6 U/UTP Patch Cord LSZH Grey 3 m - 01 New - 1YM
Varenummer: 1711093-3
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
AMP Patchkabel kat 6 U/ UTP
Længde: 3,0 m, farve: gul med LSZH kappe
AMP Patchkabel kat 6 U/ UTP Længde: 3,0 m, farve: gul med LSZH kappe
Varenummer: 1711097-3
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
AMP Cat6S SL Jack connector w/dustcap 180 gr.exit
AMP Cat6S SL Jack connector w/dustcap 180 gr.exit
Varenummer: 1711160-1
Type: Cat6
På lager
AMP Pigtail LC 50/125µm OM4 MM semi tight 2m
AMP Pigtail LC 50/125µm OM4 MM semi tight 2m
Varenummer: 0-2160044-2
Type: Fiber
På lager
AMP Patchkabel Cat5E UTP PVC Hvid 2,5m
AMP Patchkabel Cat5E UTP PVC Hvid 2,5m
Varenummer: 941761-2
Type: Cat5
På lager
AMP Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF
Længde: 0,5 m, farve: rød med LSZH kappe
AMP Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF Længde: 0,5 m, farve: rød med LSZH kappe
Varenummer: 1-1711819-1
Type: Cat6a
På lager
AMP Patchkabel kat 6 U/ UTP
Længde: 7, 5m
Farve: hvid med LSZH kappe
AMP Patchkabel kat 6 U/ UTP Længde: 7, 5m Farve: hvid med LSZH kappe
Varenummer: 1-1711091-4
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
AMP Pigtail SC 9/125µm OS2 SM semi tight 2m
AMP Pigtail SC 9/125µm OS2 SM semi tight 2m
Varenummer: 5233582-2
Type: Fiber
På lager
AMP Patchkabel Cat6A S/FTP LSZH Grå 3m
AMP Patchkabel Cat6A S/FTP LSZH Grå 3m
Varenummer: 1711076-3
Type: Cat6a
På lager
AMP Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF
Længde: 3,0 m, farve: rød med LSZH kappe
AMP Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF Længde: 3,0 m, farve: rød med LSZH kappe
Varenummer: 1711819-3
Type: Cat6a
På lager
AMP Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF
Længde: 3,0 m, farve: gul med LSZH kappe
AMP Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF Længde: 3,0 m, farve: gul med LSZH kappe
Varenummer: 1711818-3
Type: Cat6a
På lager
AMP AMPTRAC Patchcord 600 MHz Shielded LSZH 1 m
AMP AMPTRAC Patchcord 600 MHz Shielded LSZH 1 m
Varenummer: 1711548-1
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
AMP Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF
Længde: 2,5 m, farve: rød med LSZH kappe
AMP Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF Længde: 2,5 m, farve: rød med LSZH kappe
Varenummer: 1-1711819-3
Type: Cat6a
På lager
AMP Patchkabel Cat6A S/FTP LSZH Grå 2m
AMP Patchkabel Cat6A S/FTP LSZH Grå 2m
Varenummer: 1711076-2
Type: Cat6a
På lager
AMP Cat6AS SL Jack konnektor u/støvlåg 180 gr.
AMP Cat6AS SL Jack konnektor u/støvlåg 180 gr.
Varenummer: 0-1711716-1
Type: Cat6a
På lager
AMP Cat. 6 U/UTP Patch Cord LSZH Grey 10 m - 01 New - 1YM
AMP Cat. 6 U/UTP Patch Cord LSZH Grey 10 m - 01 New - 1YM
Varenummer: 1-1711093-0
Type: Cat6
På lager
AMP Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF
Længde: 2,0 m, farve: blå med LSZH kappe
AMP Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF Længde: 2,0 m, farve: blå med LSZH kappe
Varenummer: 1711816-2
Type: Cat6a
På lager
AMP Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF
Længde: 2,0 m farve: grå med LSZH kappe
AMP Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF Længde: 2,0 m farve: grå med LSZH kappe
Varenummer: 1711817-2
Type: Cat6a
På lager
AMP Patchkabel PIMF Kat.6A 600MHz violet 2 m - 01 New - 1YM
AMP Patchkabel PIMF Kat.6A 600MHz violet 2 m - 01 New - 1YM
Varenummer: 1711535-2
Type: Cat6a
På lager
AMP Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF
Længde: 5,0 m, farve: rød med LSZH kappe
AMP Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF Længde: 5,0 m, farve: rød med LSZH kappe
Varenummer: 1711819-5
Type: Cat6a
På lager
AMP Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF
Længde: 5,0 m, farve: gul med LSZH kappe
AMP Patchkabel kat 6A S/FTP PiMF Længde: 5,0 m, farve: gul med LSZH kappe
Varenummer: 1711818-5
Type: Cat6a
På lager
AMP Cat6AS SL Jack connector w/dustcap 180 gr.
AMP Cat6AS SL Jack connector w/dustcap 180 gr.
Varenummer: 1711592-1
Type: Cat6a
På lager
AMP AMPTRAC Patchcord 600 MHz Shielded LSZH 2 m
AMP AMPTRAC Patchcord 600 MHz Shielded LSZH 2 m
Varenummer: 1711548-2
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
AMP AMPTRAC Patchcord 600 MHz Shielded LSZH 3 m
AMP AMPTRAC Patchcord 600 MHz Shielded LSZH 3 m
Varenummer: 1711548-3
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
AMP Fiberpatch SC-LC OS2 SM 9/125µm 15m
AMP Fiberpatch SC-LC OS2 SM 9/125µm 15m
Varenummer: 1-6536508-5
Type: Fiber
På lager
AMP Fiberpatch SC-LC OM3 MM 50/125µm 2,5m
AMP Fiberpatch SC-LC OM3 MM 50/125µm 2,5m
Varenummer: 8-6536967-2
Type: Fiber
På lager
AMP Patch cable UTP Security Key 10m
AMP Patch cable UTP Security Key 10m
Varenummer: 1-1939121-0
Type: Fiber
På lager
AMP Data Cable Cat5E UTP 100 MHz LSZH White 305m
AMP Data Cable Cat5E UTP 100 MHz LSZH White 305m
Varenummer: 57538-2
Type: Cat5e  -  Connector 1: N  -  Connector 2: N
På lager
AMP Data cable Cat6 UTP LSZH White 305m Box - 01 New - 1YM
AMP Data cable Cat6 UTP LSZH White 305m Box - 01 New - 1YM
Varenummer: 6-219585-2
Type: Cat6
På lager
AMP Sigma-Link Classic Cable Cat6A 5m
AMP Sigma-Link Classic Cable Cat6A 5m
Varenummer: 1671219-5
Type: Cat6a
På lager
AMP Data Cable Cat6 UTP LSZH White 500m
AMP Data Cable Cat6 UTP LSZH White 500m
Varenummer: 4-219585-1
Type: Cat6
Ikke på lager
AMP MRJ21-MRJ21 Cable STP 10Gb 10m
AMP MRJ21-MRJ21 Cable STP 10Gb 10m
Varenummer: 1-2153052-0
Type: Fiber
Ikke på lager
AMP MPOptimate Quick-fit 12xLC OM3 Flipped
AMP MPOptimate Quick-fit 12xLC OM3 Flipped
Varenummer: 1-1671226-3
Type: Fiber
På lager
Viser 1-60 af 75 produkter 1 2 Næste

 

 

Indkøbskurv

Produkter: 0
Subtotal: 0,-
Indkøbskurv

Vi er en kreditværdig virksomhed baseret på Bisnodes kreditvurderingssystem. Vurderingen er foretaget ud fra en mængde forskellige beslutningsregler. Oplysningerne bliver opdateret dagligt via Bisnodes database. Kreditvurderingen af virksomheden er således altid aktuel.

 

 

 

Kategorier      Producenter