Ny bruger?  
  
Glemt password?  
 
Log ind   
Søg


 

DUTCHFIBER Katalog

Søg i valgte producent : 
Søg
Sorter efter
Viser 1-8 af 8 produkter
NETVÆRKSTILBEHØR
 = På lager
 = Ikke på lager
DUTCHFIBER 1000BASE-T SFP
DUTCHFIBER 1000BASE-T SFP
Varenummer: GLC-T-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
DUTCHFIBER 1000BASE-LX/ LH SFP, MMF/ SMF, 1310nm, DOM (3rd Party)
DUTCHFIBER 1000BASE-LX/ LH SFP, MMF/ SMF, 1310nm, DOM (3rd Party)
Varenummer: GLC-LH-SMD-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
DUTCHFIBER 10GBASE-SR SFP Module (3rd Party) CISCO OEM
DUTCHFIBER 10GBASE-SR SFP Module (3rd Party) CISCO OEM
Varenummer: SFP-10G-SR-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
DUTCHFIBER HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver (3rd Party)
DUTCHFIBER HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver (3rd Party)
Varenummer: J9151A-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
DUTCHFIBER 10GBASE-LRM SFP Module
DUTCHFIBER 10GBASE-LRM SFP Module
Varenummer: SFP-10G-LRM-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
DIVERSE
DUTCHFIBER 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter
DUTCHFIBER 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter
Varenummer: SFP-H10GB-CU1M-C
På lager
DUTCHFIBER SFP+ Copper Twinax Cable 3,00m
DUTCHFIBER SFP+ Copper Twinax Cable 3,00m
Varenummer: SFP-H10GB-CU3M-C
På lager
DUTCHFIBER SFP+ Copper Twinax Cable 5,00m
DUTCHFIBER SFP+ Copper Twinax Cable 5,00m
Varenummer: SFP-H10GB-CU5M-C
På lager
Viser 1-8 af 8 produkter

 

 

Indkøbskurv

Produkter: 0
Subtotal: 0,-
Indkøbskurv

Vi er en kreditværdig virksomhed baseret på Bisnodes kreditvurderingssystem. Vurderingen er foretaget ud fra en mængde forskellige beslutningsregler. Oplysningerne bliver opdateret dagligt via Bisnodes database. Kreditvurderingen af virksomheden er således altid aktuel.

 

 

 

Kategorier      Producenter