Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

Kabler

Viser 1-60 af 13829 produkter
APPLE Apple Lightning adapter til 3,5 mm stereo Jack
Varenr.: MMX62ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: Lightning  -  Connector 2: 3.5mm
På lager
MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 12M 50/125 MM
Varenr.: FIB442012
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: LC/UPC
Forventes på lager 31-08-2018
APPLE Lightning to USB Cable
Varenr.: MD818ZM/A
Ekspertanmeldelser: 5 anmeldelser
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Lightning
På lager
MICROCONNECT LC/ UPC-LC/ UPC 350M 50/125 OM4
Varenr.: FIB4404350P
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: LC/UPC
Forventes på lager 31-08-2018
STARTECH 2M USB TYPE-C TO VGA ADAPTER CABLE-USB-C TO VGA-1920X1200 CABL
Varenr.: CDP2VGAMM2MB
Type: Video Converter  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: VGA (D-Sub)
På lager
APPLE Lightning auf USB Adapterkab. Bulk
Varenr.: MD818ZM/A BULK
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Lightning
På lager
APPLE Lightning to USB-C Cable 2m
Varenr.: MKQ42ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: Lightning
På lager
MICROCONNECT HDMI v1.4 19-19 0.5m M-M White
Varenr.: HDM19190.5V1.4W
Type: HDMI  -  Connector 1: HDMI  -  Connector 2: HDMI
På lager
VIVOLINK Pro VGA Cable M F 30 Meter
Varenr.: PROVGAF30
Type: VGA (Analog)  -  Connector 1: VGA (D-Sub)  -  Connector 2: VGA (D-Sub)
På lager
APPLE Lightning auf USB Cable (2m)
Varenr.: MD819ZM/A
Ekspertanmeldelser: 5 anmeldelser
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Lightning
På lager
ACER CABLE.KIT.SATA.730MM
Varenr.: AXXCBL730MRMR
Connector 1: SFF-8087  -  Connector 2: SFF-8087
Forventes på lager 24-08-2018
HP DisplayPort-kabelkit
Varenr.: VN567AA
Type: DisplayPort  -  Connector 1: DisplayPort  -  Connector 2: DisplayPort
På lager
APPLE Lightning to 30-pin Adapter (0.2 m)
Varenr.: MD824ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: Lightning  -  Connector 2: 30-pin
På lager
APPLE Lightning Digital AV Adapter
Varenr.: MD826ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 2: Lightning
På lager
DELTACO S/FTP Cat6a patch cable, delta cert, LSZH, 1,5m, orange
Varenr.: SFTP-611ORAH
Type: Cat6a  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 3M Purple PVC
Varenr.: B-UTP503P
Type: Cat5e  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
APPLE Lightning to USB-C Cable 1m
Varenr.: MK0X2ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: Lightning
På lager
På lager
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT6A 2M Red Flat
Varenr.: V-UTP6A02R-FLAT
Type: Cat6a  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
APPLE Lightning To VGA
Varenr.: MD825ZM/A
Ekspertanmeldelser: 2 anmeldelser
Type: Mobilephone  -  Connector 1: VGA (D-Sub)  -  Connector 2: VGA (D-Sub)
På lager
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 1,5M 50/125 MM DPX
Varenr.: FIB2220015
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
På lager
APPLE Thunderbolt Cable 2.0 m
Varenr.: MD861ZM/A
Type: Thunderbolt  -  Connector 1: Male  -  Connector 2: Male
På lager
DELTACO U/STP Cat6a patchkabel, LSZH, 25m, Red
Varenr.: STP-625RAU
Type: Cat6a  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT UTP CAT6 7M GREY SNAGLESS
Varenr.: UTP607BOOTED
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
APPLE Mini DisplayPort to DVI Adapter
Varenr.: MB570Z/B
Type: Video Converter  -  Connector 1: mini DisplayPort  -  Connector 2: DVI
På lager
APPLE Mini DisplayPort auf-VGA-Adapter
Varenr.: MB572Z/B
Type: Video Converter  -  Connector 1: mini DisplayPort  -  Connector 2: VGA
På lager
BELKIN Cable Apple iPhone iPad in White
Varenr.: F8J023BT04-WHT
Ekspertanmeldelser: 6 anmeldelser
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Lightning
På lager
MICROCONNECT LC/ UPC-ST/ UPC 10m 50/125 OM4
Varenr.: FIB412010-4
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: ST/UPC
På lager
ACER TYPE-C(M) TO USB3.0(F) CABLE Blac
Varenr.: NP.CAB1A.013
Type: USB  -  Connector 1: USB C  -  Connector 2: USB A
På lager
APPLE Lightning To USB Camera Adapter
Varenr.: MD821ZM/A
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB 2.0  -  Connector 2: Lightning
På lager
Hewlett Packard Enterprise 4,5’ IEC C 13 til IEC C14 PDU koblingskabel (1 pr. pakke)
Varenr.: 142257-006
Power cable - IEC 320 EN 60320 C14 (M) - IEC 320 EN 60320 C13 (F) - 4.6 ft
Type: Strøm  -  Connector 1: C14 coupler  -  Connector 2: C13 coupler
Forventes på lager 29-08-2018
MICROCONNECT F/UTP CAT5e 3m Purple PVC
Varenr.: B-FTP503P
Type: Cat5e  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
DELTACO S/FTP Cat6 patchkabel, LSZH, 5m, Purple
Varenr.: SFTP-65PH
Type: Cat6  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT6A 15M Purple Flat
Varenr.: V-UTP6A15P-FLAT
Type: Cat6a  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
ALINE DVI monitor kabel 24+1 han/han, 5 m
Varenr.: 5222050
Type: DVI  -  Connector 1: DVI  -  Connector 2: DVI
På lager
HP DisplayPort til VGA-adapter
Varenr.: AS615AT
Type: Video Converter  -  Connector 1: DisplayPort  -  Connector 2: VGA
På lager
APPLE Lightning to USB-cable (0,5 m)
Varenr.: ME291ZM/A
Apple Lightning to USB Cable - iPad/iPhone/iPod-lataus/datakaapeli - Lightning / USB - 4-nastainen USB tyyppi A (uros) - Lightning (uros) - 50 cm malleihin iPad Air; iPad mini; iPad mini with Retina display; iPad with Retina display; iPhone 5
Type: Mobilephone  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: Lightning
På lager
HP HDMI STANDARD CABLE KIT CABL
Varenr.: T6F94AA
Type: HDMI  -  Connector 1: HDMI  -  Connector 2: HDMI
Forventes på lager 20-08-2018
MICROCONNECT STP CAT5E 7M WHITE PVC
Varenr.: STP507W
Type: Cat5e  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
På lager
MICROCONNECT S/FTP CAT6A 0.25M YELLOW LSZH
Varenr.: SFTP6A0025Y
Type: Cat6a  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
På lager
HP DisplayPort til DVI-D-adapter
Varenr.: FH973AT
Type: Video Converter  -  Connector 1: DisplayPort  -  Connector 2: DVI-D
Forventes på lager 21-08-2018
På lager
Viser 1-60 af 13829 produkter
...